Kontakt oss

Hvis du ønsker å bli medlem, kan du fylle ut skjemaet bli medlem. Hvis du har behov for å endre adresse kan du gjøre ved å fylle ut skjemaet adresseendring.

Vil du ta kontakt med hovedstyrets medlemmer eller ledere i lokalavdelingene, finnes kontaktinformasjon for dette under.

Hovedstyrets medlemmer

Hovedstyret består av:

Verv Navn Adresse Postnummer og sted Epost Mobiltelefon
Leder Kåre Karlsen Øvre Svartberget 7 7300 Orkanger kare@rhf.no 909 58 464
Nestleder Rune Mjøs Kvamme Træsgrenda 6 5134 Flaktveit rune@rhf.no 473 28 506
Sekretær Ola A. Rangsæter Nordalsvegen 13 6102 Volda ola@rhf.no 907 68 313
Kasserer Liv Mari Kjerstad Kjeldehagen 2 4325 Sandnes livmari@rhf.no 481 40 090
Redaktør Ingar Lien Selbuvegen 818 7580 Selbu ingar@rhf.no 412 15 208
Varamedlem Per Ole Rustad Stornesveien 9 9402 Harstad perole@rhf.no 416 28 070
Varamedlem Harald Stenhaug Dyre Vaas vei 1 3122 Tønsberg harald@rhf.no 908 29 181

Lokalavdelinger og deres ledere

Lokalavdeling Leders navn Adresse Postnummer og sted Epost Mobiltelefon
Agder Kenneth Eikebrokk Kirkegt. 2 4485 Feda kennreik@online.no 911 92 504
Haugaland Svein Emil Stueland Breidablikkgata 68 5528 Haugesund svein.emil.stueland@lyse.net 924 12 966
Hordaland Bjørn Davidsen Fleslandsvegen 185 5258 Blomsterdalen bmagdavi@online.no 909 58 036
Lillehammer og Gudbrandsdal Jens Skoug Nordre Kongsveg 920 2372 Brøttum jskoug@online.no 480 68 400
Nordmøre og Romsdal Arnfinn Rønning Smålivegen 1 6631 Batnfjordsøra arnf-ro2@online.no 915 10 504
Sør-Rogaland Alv Harald Vistnes Malthaugstien 6 4046 Hafrsfjord ahvistnes@gmail.com 913 68 036
Sogn og Fjordane Bjarne Andreas Horsevik Skudal 6973 Sande i Sunnfjord rhf.sfj@enivest.net 412 29 762
Sunnmøre Tor Sindre Grønningsæter Sandmyrvegen 8 6055 Godøya torsindre@hotmail.com 932 13374
Sør-Troms Sigmund Høybakk Bergslia 10 9403 Harstad sigmund.hoybakk@hlkbb.no 995 29 604
Telemark Jostein Larsen Kastet 75 3720 Skien josla2@online.no 908 49343
Trøndelag Rolf Ove Røstad Buvikvegen 725 7350 Buvika 913 30 302
Vestfold Svein Magnar Syvertsen Strandåsveien 3 C 3135 Torød sveinprivat@hotmail.com 992 41 070
Østfold Espen Riis Andersen Skøyenåsveien 15 0686 Oslo treider@treiderbilcentral.no 466 38 690