Kontakt oss

Hvis du ønsker å bli medlem, kan du fylle ut skjemaet bli medlem. Hvis du har behov for å endre adresse kan du gjøre ved å fylle ut skjemaet adresseendring.

Vil du ta kontakt med hovedstyrets medlemmer eller ledere i lokalavdelingene, finnes kontaktinformasjon for dette under.

Hovedstyrets medlemmer

Verv Navn Adresse Postnummer og sted Epost Mobiltelefon Fasttelefon
Leder Kåre Karlsen Øvre Svartberget 7 7300 Orkanger kare@rhf.no 909 58 464
Nestleder Sveinung Berild Mosoddvegen 58 2619 Lillehammer sveinung@rhf.no 975 49 316 6125 7923
Sekretær Ola A. Rangsæter Nordalsvn. 13 6102 Volda ola@rhf.no 907 68 313
Kasserer Liv Mari Kjerstad Kjeldehagen 2 4325 Sandnes livmari@rhf.no 481 40 090
Redaktør Bjørn Falck Russenes Sandven Hageby 13 5229 Kalandseid bjornr@rhf.no 906 19 527
Styremedlem Martin Holm Postboks 43 Falkum 3705 Skien martin@rhf.no 928 54 558
Varamedlem Per Ole Rustad Stornesveien 9 9402 Harstad perole@rhf.no 416 28 070
Varamedlem Per Ivar Berntsen Ullerøyveien 543 1747 Skjeberg perivar@rhf.no 916 53 411

 

Diverse oppgaver for hovedforeningen

Arbeidsoppgave Navn Adresse Postnummer og sted Epost Mobiltelefon Fasttelefon
Administrator og moderator for Busspraten diskusjonsforum Martin Holm Postboks 43 Falkum 3705 Skien busspraten@rhf.no 928 54 558
Webmaster Martin Holm Postboks 43 Falkum 3705 Skien webmaster@rhf.no 928 54 558

 

Lokalavdelinger og deres ledere

Lokalavdeling Leders navn Adresse Postnummer og sted Epost Mobiltelefon Fasttelefon
Agder Kenneth Eikebrokk 4485 Feda kennreik@online.no 911 92 504
Hordaland Roar Varden Kolltveitvegen 8 5620 Tørvikbygd roar.varden@gmail.com 924 40 920
Lillehammer og Gudbrandsdal Jens Skoug Nordre Kongsveg 920 2372 Brøttum jskoug@online.no 480 68 400
Nordmøre og Romsdal Arnfinn Rønning Smålivegen 1 6631 Batnfjordsøra arnf-ro2@online.no 915 10 504 7129 0259
Rogaland Knut Inge Knutsen Litlaskar 14 5532 Haugesund knut.inge.knutsen@haugnett.no 928 23 496
Sogn og Fjordane Håkon Råheim Hafstadvegen 37 6800 Førde haa-raa@online.no 905 18 140 5782 1907
Sunnmøre Jan Arild Refnes 6240 Ørskog jan.refnes@rolls-royce.com 974 86 644
Sør-Troms Sigmund Høybakk Bergslia 10 9403 Harstad sigmund.hoybakk@hlkbb.no 995 29 604
Telemark Martin Holm Postboks 43 Falkum 3705 Skien telemark@rhf.no 928 54 558
Trøndelag Bjørn Stav Nordslettvegen 241 7038 Trondheim bjsat@online.no 909 73 247 7396 3211
Vestfold Harald Stenhaug Solhøyveien 26 3085 Holmestrand 908 29 181
Østfold Magnus Erichsen Ulveveien 14 1890 Rakkestad lagune163@gmail.com 901 46 168