Kontakt oss

Bilde-7-Litt-diverse.jpg

Hvis du ønsker å bli medlem, kan du fylle ut skjemaet bli medlem. Hvis du har behov for å endre adresse kan du gjøre ved å fylle ut skjemaet adresseendring.

Ønsker du å bruke brevpost, er postadressen: 

Rutebilhistorisk forening, Postboks 127, 6101 Volda.

Vil du ta kontakt med hovedstyrets medlemmer eller lokale ledere, er kontaktinformasjon for dette under.

Hovedstyrets medlemmer

Verv Navn Epost Mobiltelefon
Leder Kåre Karlsen kare@rhf.no 909 58 464
Nestleder Rune Mjøs Kvamme rune@rhf.no 473 28 506
Sekretær Ola A. Rangsæter ola@rhf.no 907 68 313
Kasserer Liv Mari Kjerstad livmari@rhf.no 481 40 090
Styremedlem Jostein Larsen jostein@rhf.no 908 49343
Varamedlem Kennet Eikebrokk kennet@rhf.no 911 92 504
Varamedlem Harald Stenhaug harald@rhf.no 908 29 181
Redaktør med møterett i hovedstyret Ingar Lien ingar@rhf.no 412 15 208

Lokalavdelingenes ledere:

Lokalavdeling Leders navn Epost Mobiltelefon
Agder Kennet Eikebrokk kennreik@online.no 911 92 504
Haugaland Svein Emil Stueland svein.emil.stueland@lyse.net 924 12 966
Hordaland Bjørn Davidsen bmagdavi@online.no 909 58 036
Lillehammer og Gudbrandsdal Jens Skoug jskoug@online.no 480 68 400
Nordmøre og Romsdal Arnfinn Rønning arnf-ro2@online.no 915 10 504
Sør-Rogaland Alv Harald Vistnes ahvistnes@gmail.com 913 68 036
Sogn og Fjordane Bjarne Andreas Horsevik Skudal rhf.sfj@enivest.net 412 29 762
Sunnmøre Tor Sindre Grønningsæter torsindre@hotmail.com 932 13374
Sør-Troms Sigmund Høybakk sigmund.hoybakk@hlkbb.no 995 29 604
Telemark Jostein Larsen jostein@rhf.no 908 49343
Trøndelag Rolf Ove Røstad rhfbuss@gmail.com 913 30 302
Vestfold Svein Magnar Syvertsen sveinprivat@hotmail.com 992 41 070
Østfold Espen Riis Andersen treider@treiderbilcentral.no 466 38 690

1_Toppbilde-4-rhf.jpg